Současné požadavky na moderní ubytovací objekty jsou velmi vysoké. Proto pro hotely a penziony dodáváme vysoce kvalitní materiály nejen z pohledu svého složení, ale především z pohledu funkčnosti. Samozřejmostí jsou již dnes odhlučněné odpadní systémy tlumící hluk z odpadního potrubí a zvyšující tak komfort pro ubytované hosty.

Referenční projekty

Horský hotel Pokrok
Odpadní systémy
April 16, 2015
Vršovický zámeček
Odpadní systémy
March 25, 2015

Chcete zvýšit akustický standard Vašeho domu?

Nahraďte běžné odpadní potrubí odhlučněným systémem.

Výměna běžného odpadního potrubí za odhlučněné v rámci rekonstrukce panelových a zděných bytových domů probíhá standardně a většinou je využit stávající prostor a trasy potrubí. Největší smysl má výměna stoupaček po celé délce, protože právně zde vzniká největší hluk způsobený vysokou rychlostí spalšků. Montáž se provádí pomocí hrdlových spojek s kotvením potrubí také akustickými objímkami, aby se v maximální možné míře snížil přenos hluku vibracemi do stavební konstrukce a omezil se tak vliv akustického mostu. Velký důraz musí být také kladem zejména na oddělení trubního rozvodu od stavební konstrukce, a to nejen v prostupech stavební konstrukce, ale v celé délce rozvodu. 

Co můžeme nabídnout investorům?

  • Poradenství ve fázi projektování
  • Zařazení produktů v databázi ÚRS a RTS pro tvorbu rozpočtů
  • Rychlé zpracování cenové nabídky a pružná reakce
  • na případné změny
  • Spolehlivé a včasné dodávky materiálu
  • Technická pomoc při montáži a kontrola instalace
  • Montážní návody, certifikáty a prohlášení o shodě ke stažení 

Technická podpora

Díky dosavadním zkušenostem zajišťujeme poradenství ve fázi přípravy jak pro projektanty, tak také pro investory a montážní společnosti a během realizace jsem schopni poskytnou technickou pomoc.

Součástí podpory jsou projekční podklady, CAD detaily, BIM objekty, online kalkulátory, dokumentace a návody ke stažení a také poradenství a technická pomoc přímo na staveništi při výstavbě.

Ing. Tomáš Záboj
Produktový a obchodní manažer pro vnitřní instalace
+420 605 297 663
tzaboj@aliaxis.com