Náročná práce. Data bez námahy.

V roce 2023 uvádíme na trh WorkFlow a měníme systém práce a dokumentace při výstavbě sítí. Nové svařovací automaty a mobilní aplikaci FRIAMAT APP pro svařování  jsme doplnili o cloudové prostředí pro správu projektů výstavby s dalšími funkcemi a vytvořili jsme vašeho digitálního asistenta. WorkFlow představuje nový systém práce, který umožní dokumentovat práci přímo na staveništi. Bez přejíždění, bez papírování, v reálném čase. Používání digitálního asistenta WorkFlow je velmi jendoduché, umožňuje efektivní sledování výstavby a šetří tak váš čas, náklady na dopravu i nervy.

 

Je to opravdu snadné: Nainstalujte. Klikněte . Hotovo.

 

Proč WorkFlow?

WorkFlow pro investory a správce sítí

Pro soukromé i veřejné investory je zásadní kvalita odvedené práce a tedy kontrola výstavby a svařovacího procesu. Díky digitálnímu asistentovi WorkFlow je monitoring těchto věcí velmi snadnou záležitostí, a to bez zdlouhavých žádostí o informace, přeposílání dat, transparentně a dokonce v reálném čase. Data jsou vždy k dispozici těm, kteří s nimi mají pracovat a přesně podle Vašich požadavků. A nestojí vás to žádnou práci.

 

 • Zpětná sledovanost všech prováděných činností 
 • Větší transparentnost díky digitálním protokolům a přístupu k datům v reálném čase
 • Bezpečný přenos dat pomocí SSL certifikátu
 • Certifikace podle nejpřísnějších norem - vysoce výkonné servery v evropských datových centrech
 • Možnost snadno vyhledávat jednotlivé svary, tvarovky či lokality ve všech projektech.
Proč WorkFlow?

WorkFlow pro stavební firmy

Digitální asistent WorkFlow byl vyvinut za účelem digitalizovat procesy i v reálném prostředí staveniště a pomoci tak šetřit čas, zefektivnit práci a minimalizovat chyby, nebo ještě lépe chybám předcházet. Nabízí spolehlivý přehled o všech pracovních krocích a šetří vám práci se zaznamenáváním a papírováním.

 

 • Zpětná sledovanost všech prováděných činností - krok za krokem až po ten nejmenší detail.
 • Úspora času a dopravních nákladů pro stavbyvedoucí - není potřeba tak častá kontrola přímo na staveništi. 
 • Zjednodušení instalace na místě s využitím mobilního telefonu šetří čas i peníze.
 • Větší transparentnost díky digitálním protokolům a přístupu k datům v reálném čase.
 • Automatické vytváření protokolů v požadovaném formátu představuje méně administrativy a papírování.
 • Možnost snadno vyhledávat jednotlivé svary, tvarovky ve všech stavebních projektech.
 • Minimalizace škod a předcházení chybám díky kontrole každého pracovního kroku.

S WorkFlow to funguje takto: 

Vše po ruce. Vše pod kontrolou.

Nekonečné stránky papíru s protokoly pro jednotlivé svary, informacemi, fotografiemi a geodaty. S tím je nyní konec. Pro správu projektů výstavby jsme vytvořili Vašeho digitálního asistenta. WorkFlow představuje chytré propojení mobilní aplikace, cloudového úložiště a softwaru svářečky.

Svařování

Oloupat, odmastit, nainstalovat elektrotvarovku, naskenovat čárový kód, svařit – zatím vše při starém. Díky podpoře WorkFlow Mobile se do protokolu během svařování přidávají důležité informace, např. údaje GPS pro zaznamenání polohy svaru nebo fotografie pro zdokumentování jeho správného provedení.

Synchronizace

Bez papírování, v reálném čase a se zabezpečeným šifrováním: WorkFlow Mobile přenáší všechna data do cloudu WorkFlow, kde jsou data okamžitě roztříděna, zpracována a uložena. K příslušným protokolům má kdykoli a kdekoli přístup každý, kdo je k tomu oprávněn – a nikdo jiný.

Správa

Všechny protokoly, snímky tvarovek a mnoho dalších informací, jako například místo, kde byly jednotlivé svary provedeny, nebo jaká svařovací jednotka byla použita – to vše je díky WorkFlow Web rovněž přístupné ze staveniště nebo od stolu v kanceláři. Kompletní záznamy pro každé staveniště získají podobu samostatného projektu.

Digitalisierung mit WorkFlow

Systém & Technologie

Chytrá kombinace aplikace, počítače a zabezpečeného cloudu spravuje všechna data z vašich univerzálních svařovacích automatů FRIAMAT s podporou Bluetooth v reálném čase. A to 24 x 7 bleskově prostřednictvím datových spojení šifrovaných pomocí SSL protokolu přes naše servery vybavené procesory nejnovější generace. Vyspělá technologie pro staveniště, která garantuje bezpečnost i v cloudu - certifikováno podle mezinárodně uznávané normy DIN ISO/IEC27001.

WorkFlow je použitelný s každým smartphonem s iOS 9 a Android 7.  Vydejte se do digitální budoucnosti staveniště – stáhněte si aplikaci hned teď!

          

Zkušenosti s WorkFlow z Německa
 

Das System – schnell erklärt

WorkFlow v 60 vteřinách

Od svařovacího deníku přes geodata a fotografie až po komentáře – digitální asistent zjednoduší, zrychlí a rozšíří dokumentaci a správu vašich stavebních projektů. Jak to funguje? Je to tak rychlé a efektivní, že to lze vysvětlit dokonce za pouhých 60 vteřin. Využijte tuto minutu a zjistěte, že správa staveniště nebyla nikdy tak snadná!

Ke stažení

Získejte všechny informace a vyzkoušejte zdarma.

Můžete si vyzkoušet jak užitečný by pro vás mohl být digitální asistent Workflow.
Zaregistrujte se pro zkušební verzi zdarma nebo si objednejte online školení.

Rádi Vás provedeme a ukážeme Vám, jak digitálního asistenta na plno využít.

Kontaktujte nás.

* Povinné pole

Nebo nám napište přímo na

frialen.cz@aliaxis.com