close
Provoz společnosti na konci roku 2023 a začátku 2024
Od 22.12.2023 do 7. 1.2024 bude zcela zavřeno kvůli vánočním svátkům a přechodu na nový ERP systém. Poslední objednávka pro dodání v roce 2023 nám musí být doručena do 19. 12.
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Developerský projekt Hagibor, kam naše společnost dodává cca 4500 m odhlučněného odpadního potrubí dBlue, je projekt bytových domů a kanceláří společnosti Crestyl. Jedná se o komplex na pomezí Vinohrad, Strašnic a Žižkova, u stanice metra Želivského. Projekt je výsledkem spolupráce Michela Desvigne a českého ateliéru Šmídová Landscape Architects. Tento projekt se vyznačuje výrazným propojením zeleně s bydlením a prací v kancelářích. Součástí komplexu je několik budov označených řeckými písmeny. V nově budované budově Gamma je k dispozici 138 bytů. V budově Delta bude 168 bytů. Realizaci odpadního potrubí provádí TZB divize společnosti Syner.

Projekt se snaží o určitý intimní rozměr bydlení. Do tohoto konceptu samozřejmě zapadá také použití odhlučněné vnitřní odpadní kanalizace dBlue, která tlumí hluky z odpadního potrubí, a to až na 16 dB. Odhlučněné odpadní potrubí dBlue představuje ideální produkt pro novodobé bytové komplexy, kde je požadován vysoký akustický standard za výhodných ekonomických podmínek.

2023

Datum realizace

Sorry, your browser does not support inline SVG.

Kontakty

Richard Miškovský
Obchodní zástupce region Východní Čechy
+420 605 521 644
richard.miskovsky@aliaxis.com