close
Provoz společnosti na konci roku 2023 a začátku 2024
Od 22.12.2023 do 7. 1.2024 bude zcela zavřeno kvůli vánočním svátkům a přechodu na nový ERP systém. Poslední objednávka pro dodání v roce 2023 nám musí být doručena do 19. 12.
Odhlučněné odpapní potrubí dBlue na novostavbách v Praze
Sorry, your browser does not support inline SVG.

Aliaxis na podzim dodával a dodává odhlučněné odpadní potrubí dBlue do dvou zajímavých projektů výstavby bytových domů.

Jedná se o bytový dům U Milosrdných na Starém městě v Praze, kde na šesti podlažích vyroste 28 bytů a také komerční prostory, parkování a sklepy. Druhým projektem je Hagibor v Praze, kam naše společnost dodává cca 4500 m odhlučněného odpadního potrubí dBlue. Jedná se o komplex bytových domů a komerčních prostor. Projekt se snaží o určitý intimní rozměr bydlení blízko přírody. Do tohoto konceptu samozřejmě zapadá také použití odhlučněné vnitřní odpadní kanalizace dBlue, která tlumí hluky z odpadního potrubí, a to až na 16 dB.

Odhlučněné odpadní potrubí dBlue představuje ideální produkt pro novodobé bytové komplexy, kde je požadován vysoký akustický standard za výhodných ekonomických podmínek.

dBlue nabízí snížení hluku z odpadního potrubí až na 16 dB při 4 l/s. Je proto ideální pro stoupačky a je také kompatibilní se standardním odpadním potrubím z PP-HT. Pro výškové budovy nabízí řešení v podobě ventilační tvarovky Akavent. Uplatňuje se nejen v nové výstavbě ale také při rekonstrukcích například panelových domů.

Kromě dodávek vlastního materiálu nabízíme investorům poradenství ve fázi projektování, rychlé zpracování cenové nabídky a technickou pomoc při montáži a kontrolu instalace. Naše produkty jsou zařazeny v databázi URS Praha a RTS a také poskytujeme kompletní BIM knihovnu.Více o technické podpoře.
Zajímají vás další reference? Prohlédněte si je